درباره الو نظافت

 

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی برای نظافت منزل با توجه به مشغله روزمره و همچنین خستگی مفرط بدلیل حجم بالای کارهای منزل برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه و سپری کردن وقت همسران برای یکدیگر و فرزندانشان، اولویت بیشتری نسبت به انجام کارهای منزل دارند، امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد.

"الو نظافت"، برای ارائه ی خدمات نظافت منزل و آپارتمان شما و همچنین سایر خدمات همچون خدمات پذیرایی، اتوکشی، شستشوی ظروف، شستشوی پارکینگ، راه پله، دیوارها و .... در سراسر کشور راه اندازی شده است.

همه ی افرادی که تمایل دارند به عنوان نیروی خدماتی به صورت تمام وقت یا پاره وقت مشغول به کار شوند، پس از ثبت نام در سایت، طی دو مرحله مصاحبه حضوری شده و پیشینه ی آنها بررسی میگردد و در صورت نیاز آموزش دیده اند تا نیروی خدماتی مورد اعتماد و آموزش دیده به منزل شما فرستاده شود.

مبلغ قابل پرداخت همان است که حین سفارش در سایت مشاهده می کنید و به صورت آنلاین یا در محل، قابل پرداخت می باشد. رزرو آنلاین، نیروی خدماتی مورد اعتماد و بیمه شده، پرداخت ایمن، ارسال لوازم نظافت، خدمات مشتریان، ارائه خدمات در سراسر کشور از ویژگی های الونظافت می باشد.

در صورتی که نیاز به هرگونه نیروی خدماتی برای مراسم و مجالس و ... دارید لطفاً با ما تماس بگیرید.

نظافتچی خود را در کمتر از 60 ثانیه رزرو کنید