قوانین و مقررات

 

1- لطفا با نظافتچی، به صورت مستقیم وارد مذاکره یا سفارش نشوید. در غیر اینصورت، الو نظافت هیچگونه تضمینی ندارد.

2- بروز هر گونه مشکل، در صورتی قابل پیگیری خواهد بود که مستقیماً با "الونظافت" تماس گرفته باشید یا از طریق سایت www.alonezafat.com یا نرم افزار موبایل، نظافتچی خود را رزرو کرده باشید.

2- با نظافتچی اسرار زندگی خود را در میان نگذارید. و برای هر گونه پیشنهاد، انتقاد یا شکایت، مستقیماً با الو نظافت تماس بگیرید.

3- الو نظافت، پس از درخواست شما برای رزرو نظافتچی، با نزدیکترین شرکت نظافتچی که از قبل با آن قرداد بسته شده و مورد تایید می باشد، هماهنگ کرده و نظافتچی را برای شما با قیمت پایین تر از نرخ مصوب شرکت، طبق قرارداد قبلی، رزرو می کند. تمامی شکایات نیز به شرکت نظافتچی ارسال می شود و در صورت تکرار شکایات، ارتباط با آن شرکت قطع خواهد شد. شرکت نظافتچی کلیه مسئولیت نظافت، خسارت، تاخیر و ... را به عهده خواهد داشت. و الو نظافت هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد. اما در صورت بروز مشکل از سمت شرکت یا نظافتچی، الونظافت طبق قرارداد با شرکت برخورد می کند و یا با آن شرکت قطع رابطه خواهد کرد.

4- الونظافت حق نظارت بر نظافت منزل و آپارتمان را برای خود محفوظ می دارد و به صورت تصادفی از منازلی که نظافتچی در آن مشغول به کار است، با هماهنگی مشتری، بازدید و نظارت خواهد کرد.

5- از تحویل کلید منزل به نظافتچی خودداری کنید.

6- از پرداخت پول اضافی به نظافتچی خودداری کنید و در صورت درخواست نظافتچی، با الو نظافت تماس بگیرید.

7- درصورت انصراف از رزرو انجام شده یا نیاز به تغییر تاریخ و ....، حداقل 24 ساعت قبل از زمان رزرو شده، ما را در جریان قرار دهید. در غیر اینصورت هزینه پرداخت شده بازگردانده نمی شود.

نظافتچی خود را در کمتر از 60 ثانیه رزرو کنید